Способи оплати замовлення:

Готівкою при отриманні товару:

Оплата готівкою у момент отримання замовлення. Покупець передає гроші експедитору або касиру та отримує замовлений товар і пакет документів (товарний чек або накладну (документ, що підтверджує покупку), гарантійний талон, керівництво з використання). Оплата здійснюється виключно у національній валюті.

Оплата платіжною карткою:

Ви можете оплатити замовлення банківською картою Visa або MasterCard. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

Безготівкова оплата:

Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з поточного рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш поточний рахунок.

Кредит, оплата частинами, розстрочка:

Клієнт робить замовлення на сайті, з ним зв’язується співробітник інтернет-магазину і підтверджує заявку на кредит, наявність товару. Заявка переходить до кредитного брокера, він також зв’язується з покупцем для уточнення докладних даних для Банку. Після прийняття Банком рішення про видачу кредиту (як правило, протягом години), співробітник інтернет-магазину зв’язується з покупцем, щоб підтвердити оформлення по кредиту та узгодити зручний час і місце доставки.