Публічна оферта

1.1. Пропозиція на Сайті та у Мобільному додатку не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення і / або здійснити замовлення через Колл центр Сайту, Мобільного додатку. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на придбання Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній пропозиції.

1.2. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.3. Інформація про товар яка відображається на Сайті та/або у Мобільному додатку є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Володільцем в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на Сайті та/або у Мобільному додатку .

1.4. Продавець має право запропонувати реалізувати товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічній оферти вважається фактичне отримання Користувачем і / або товару на умовах, передбачених зустрічній офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

1.5. Узгодженням всіх істотних умов між Користувачем та Продавцем є оплата та / або фактичне отримання товару Користувачем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.6. Відповідальність Продавця за зміни умов реалізації товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

1.7. Фотографія товару надана в ознайомлювальних цілях, опис товару можуть незначно відрізняться від поставленого товару. Технічні характеристики товару надані в супровідних документах на  товар.